Teknoloji

Umutların Azaldığı Yeni The Last of Us Oyunundan Müjde Geldi

Geliştirici gruptan bir üye, ilk duyurusuyla hayranlarını heyecanlandıran ancak daha sonra sessizliğe bürünen ve hatta iptal edileceği yönünde söylentiler çıkan çok oyunculu The Last of Us oyunu hakkında yaptığı paylaşımla umutları yeniden canlandırdı.

Aslında yeni çok oyunculu The Last of Us oyunu başlangıçta başka bir oyun olarak planlanmamıştı.

The Last of Us’taki çok oyunculu Factions modunun serinin ikinci oyununa dahil edilmesi planlanmıştı ancak proje bambaşka bir hal aldı ve bağımsız çok oyunculu bir yapım haline getirildi. Bu nedenle The Last of Us Part II’de Factions adı verilen çok oyunculu modu göremedik.

Çok oyunculu The Last of Us oyununun iptal edilmeye çok yaklaştığı düşünülüyordu.

Naughty Dog, oyunun ilk duyurulduğu günden bu yana neredeyse sessizliğini korurken, serinin hayranları oyunun akıbeti konusunda endişeli. Oyunla ilgili şu ana kadar önemli bir açıklama yapılmaması ve Naughty Dog bünyesinde devam eden işten çıkarmalar, küçülme gibi bazı süreçler, çok oyunculu The Last of Us oyununun iptalin eşiğine geldiğini gösteriyordu.

Proje direktörü Vinit Agarwal’ın Twitter hesabından yaptığı paylaşım, oyunu bekleyen oyunculara yeni bir umut kapısı açtı.

Super Mario oyunu oynadığı anları Twitter hesabından paylaşan yönetmenin asıl mesajı bu değil. Yönetmen, paylaşımında ‘evet, hala o oyun üzerinde çalışıyorum’ ifadesini kullanarak oyunculara, Factions 2 olarak da bilinen The Last of Us çok oyunculu oyunu için umutların tükenmediğine dikkat çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu