Yaşam

Nejat İşler ve Yiğit Özşener yıllar sonra Zaferin Rengi filminde bir araya geldi

Nejat İşler ve yıllar önce vizyona giren Kaybedenler Kulübü filminin iki başrol oyuncusu. Yiğit Özşener , yıllar sonra bir araya geldi. Çekimleri yarın başlayacak olan Zaferin Rengi filminde iki popüler oyuncu başrolü paylaşacak.

OKUMA PROVALARI YAPILDI

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Abdullah Oğuz’un yıllardır hayalini kurduğu “Zaferin Rengi” filminin çekimleri başlıyor. Uzun zamandır dekorasyonunu yapan sinemanın yapımcılığını Abdullah Oğuz ve Cihan Oğuz üstleniyor. Nejat İşler yarın sette olacak filmin okuma provasında. Yiğit Özşener, Kubilay Aka, Gülper Özdemir, Gonca Vuslateri, Arif Pişkin ve Yılmaz Bayraktar bir araya geldi.

OYUNCULARDA ÜNLÜ İSİMLER VAR

Fenerbahçe’nin kurucu üyesi ve efsane kaptanı Galip Kukaksızoğlu’nu Kubilay Aka’nın, Peyker’i ise Gülper Özdemir’in canlandıracağı filmde, büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü Yiğit Özşener, “Sabri Toprak”ı Nejat İşler, “Sabri Toprak”ı ise Nejat İşler canlandıracak. Atatürk’ün adını Timuçin Esen canlandıracak. Topkapılı Cambaz, Tekçe Akalay “Halide Edip Adıvar” ve Gonca Vuslateri “Vera” rollerini oynayacak.

haberarsin.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu