Haber

İYİ Parti İzmir İl Başkanı seçilen Bezircilioğlu göreve başladı.

DÜZGÜN Parti İzmir 3. Olağan İl Kongresi’nde il başkanı seçilen Sinan Bezircilioğlu göreve başladı.

İl Başkanlığı’nda gazetecilere açıklamalarda bulunan Bezircilioğlu, 22 Ocak Pazar günü düzenlenen 3’üncü Olağan İl Kongresi’ni kazanmasının ardından vekaletini aldığını ve göreve başladığını söyledi.

İYİ Parti İzmir ailesi olarak birlik ve beraberlik içinde ortak bir gelecek için çalışmaya devam edeceklerini kaydeden Bezircilioğlu, “Çok güzel, çok nezih, çok verimli bir kongre dönemi oldu. Organizasyonlarımız bu kongrede dinamizm kazandı. Parti içi hareketlilik doruğa ulaştı Bundan sonra İYİ Parti İzmir ailesi olarak bu dinamizmi, bu hareketi, bu enerjiyi Mayıs ayında yapılacak genel seçimler öncesi sahaya yansıtmak, İYİ Partimizi İzmir’de birinci parti yapmak için.” dedim.

ÂLÂ Parti Küme Başkan Yardımcısı Musavat Dervişoğlu’na bir gazetecinin kongrede Bezircilioğlu’nu kastederek “Ben il başkan adayı kardeşlerimden birini tanımam” şeklinde ifadeler kullanmasını hatırlatması üzerine Bezircilioğlu, şunları söyledi:

“Musavat Dervişoğlu bizim liderimiz, kardeşimiz, milletvekilimiz ve kümenin başkan vekilidir. Kendisine saygımız sevgimiz sonsuzdur. Kongre atmosferinde konuşulan sözler kongrede kalmıştır. Çalışmamız adettendir.” İzmir’deki teşkilatımızın en büyüğü ve başıdır.Elbette onunla çalışırız.Tabii birlikte oluruz.Elbette İzmir için el ele verip en iyisini yapmak için elimizden geleni yaparız. ve en güzel parti İzmir’deki ilk parti.”

Görevini devreden eski İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, Bezircilioğlu’nu tebrik etti.

Celal Atik Spor 22 Ocak Pazar günü Salonunda düzenlenen GÜZEL Parti İzmir 3. Olağan İl Kongresi’nde 333 oy alan Bezircilioğlu, il başkanlığına getirildi. Kongrede aday olan İdeal Doğan’ın 319 oyu vardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu