Teknoloji

Twitter, Süper Mario Kardeşler Film Skandalı ile gündemde

Özellikle Elon Musk tarafından satın alınmasının ardından gündemden düşmeyen Twitter hakkında ilginç yeni bir gelişme daha doğrusu skandal yaşandı. yakın zamanda yayınlandı Süper Mario Kardeşler filmiTwitter’da yayınlandı.

Twitter, Olağanüstü Mario Brothers Sinemasıyla Nintendo’nun Amacı Olabilir

Bildiğiniz üzere Twitter üzerinden uzun resim yükleme özelliği kullanıma sunuldu. Twitter Blue aboneleri, hesaplarından bir saatlik Full HD çekim paylaşabilirler. Ama tabii ki kullanıcıların ortasında bu tür imkanları kötü kullananlar her zaman vardır. Vidsthatgohard onlardan biriydi. Öyle ki bir buçuk saatlik film, Twitter’da iki kesit halinde yayınlandı ve dokuz milyondan fazla kullanıcıya ulaştı.

Aslında hem ikinci sınıf hem de herhangi bir telif ücreti ödemeden çekilen filmler daha önce Twitter’da birçok hesap üzerinden yayınlanıyordu. Ancak mevcut durum farklı bir noktada; çünkü büyük bütçeli bir sinemadan bahsediyoruz.

Şimdilik görsel kaldırıldı ve kullanıcının hesabı askıya alındı ​​ancak bildiğiniz gibi Nintendo telif hakkı davalarıyla da ünlü bir şirket ve sosyal medya platformunun ileride çok sancısı olacak gibi görünüyor. Gelişmeleri takip ediyor olacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu