Teknoloji

Top Gun: Maverick Şubat’ta Tivibu’da!

Türk Telekom’un televizyon platformu Tivibu, Şubat ayında özel sinemaları izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor. Platform, Kirala Satın Al klasöründe; Başrollerinde Denzel Washington ve Dakota Fanning’in yer aldığı “Justice 3: The End” filmi seyirciyle buluşuyor. Film, eski casus Robert McCall’ın yeteneklerini adalete ulaşmak için kullanmasını konu alıyor. 2023 yılının en popüler animasyon yapımlarından biri olan “Paw Patrol: Süper Film” de Kirala Al klasöründe izleyicilerin beğenisine sunuluyor. Ron Pardo ve Taraji Henson gibi usta oyuncuların seslendirmelerinin kadroda yer aldığı filmde; Macera kentine sihirli bir meteor çarptığında Paw Patrol köpeklerinin harika güçler kazandığı söylenir.

ŞUBAT SİNEMASI KLASÖRÜ

Tivibu, sinemaseverlerden tam not alan ödüllü sinemaları da seyirciyle buluşturuyor. Bu ay, 2022 yılında vizyona giren, başrollerinde Tom Cruise ve Jennifer Connelly’nin yer aldığı “Top Gun: Maverick” filmi ilgi görüyor. “Top Gun: Maverick” filmi, otuz yıl sonra kendi sonuna gelen üst düzey bir deniz havacısının hikayesini anlatıyor.

2022 yılının bir diğer başarılı yapımı olan ve başrollerinde Sandra Bullock ve Channing Tatum gibi ünlü oyuncuların yer aldığı “Kayıp Şehir” de Sinema klasöründe izleyiciyi bekliyor. Film, romanında yarattığı kurgusal şehrin gerçekten var olduğunu keşfeden bir yazarın hikâyesini anlatıyor.

Şubat ayında Tivibu Sineması’nda öne çıkan bir diğer yapım olan, başrollerinde Ben Milliken, Brad William Henke ve Janel Parrish gibi oyuncuların yer aldığı “Vur Kaç” filmi, ıslah edilmiş bir suçlunun, son bir iş yapmak zorunda kalan ıslah edilmiş bir suçlunun hikâyesini anlatıyor. kendisini sırtından bıçaklayan işverenlerini ve ailesini mağlup etmek. Kendisini korumak için şiddet içeren geçmişine nasıl başvurduğunun öyküsünü anlatıyor.

14 ŞUBAT’A ÖZEL İÇERİK

Türk Telekom’un televizyon platformu Tivibu, Sevgililer Günü’ne özel filmleri ekrana getiriyor. Aşkın Kırmızı Rengi klasörüne eklenen “Aşk Tesadüfleri Sever”, “La La Land” ve “Aşkın Renkleri” gibi romantik yapımların yanı sıra “Selvi Boylum Al Yazılım” gibi unutulmaz Türk filmleri de izleyiciyle buluşuyor. kitle.

14 Şubat Tivibu Vitrin Sevgililer Günü’ne özel sinema keyfini şölene dönüştürecek diğer romantik yapımlar; “Aşk”, “Pekin New York”, “50 İlk Buluşma”, “Otostop”, “İlk Aşk”, “İncir Reçeli”, “Acı Tatlı Ekşi”, “Aşk Geleceğimi Söylemez”, “Aşk Tutulma”, “Kıyamet Günü Buluşalım”, “Uzak ve Geri”, “Fotoğraflar”, “Ali & Ava” ve “Bir Aşk Şarkısı”.

BELGESEL TUTKUNLARI BURADA

Her ay güncel yapımlarıyla izleyicilerinin televizyon karşısında keyifli vakit geçirmesini sağlayan Tivibu, Şubat ayında 2023 yapımı BBC belgeseli “Big Little Journeys”i platforma ekliyor. Görsel bir şölen sunan belgeselde, küçük hayvanların eş ya da yuva bulmak için çıktığı zorlu yolculuklar anlatılıyor.

KEBABA DAİR HER ŞEY

Tivibu’nun yeni yaşam kanalı Tivilife’ta yeni programlar yayınlanmaya devam ediyor. Şubat ayında ilk kez Tivilife’ta yayınlanacak olan “Bir Şehir Bir Kebap” isimli yapımda; Ünlü şef ve işletmeci Tahir Tekin Öztan, Türkiye’nin köklü kebap geleneğine sahip şehirlerini izleyicilere tanıtıyor. Şanlıurfa’dan Gaziantep’e, Adana’dan Bursa’ya uzanan asırlık lezzetin hikayesi şubat ayında izleyiciyle buluşacak.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu