Haber

Polisin dağıttığı asker cübbesini giyerek, ‘Komutan olacağım’ dedi

Adana’da polis, çetin kış koşullarında çadırlarda yaşayan mevsimlik tarım işçilerinin çocuklarına mont ve bot dağıttı. Polisin hediye ettiği asker montunu giyen Uğur Şahan (12), “Asker montunu ben seçtim, çok seviyorum. Askere gittiğimde komutan olacağım” dedi.

İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Polisliği Şube Müdürlüğü’ne bağlı gruplar, Yüreğir ilçesine bağlı Camuzcu Mahallesi’nde kurdukları çadırlarda yaşayan mevsimlik tarım işçilerini ziyaret etti. Ekipler burada ailelere erzak yardımı yaparken, çocuklara da mont ve bot dağıtıldı. Polis Eşlere Yardımlaşma Derneği’nden öğrenilen hediyeleri gören çocuklar büyük memnuniyet yaşadı. İkramların dağıtılmasının ardından polis ekipleri çadırları gezerek işçilerle sohbet etti. Eşya dağıtımının ardından çocuklar yeni bot ve montlarını giyerek polisle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ailesiyle birlikte çadırda yaşayan tarım işçisi Hüseyin Şahan, polisin yardımından çok memnun kaldıklarını belirterek, özellikle ağır kış koşullarında güvenlik güçlerinin kendilerine düzenli olarak yardım ettiğini söyledi.

Polislere ikramda bulunan asker montunu giyen Uğur Şahan, “Onlar için dua edeceğim. Asker montunu seçtim, çok seviyorum. Askere gittiğimde komutan olacağım” dedi. .”

habercilimli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu