Haber

Murat Kazgan “Lord Pitbull” Çıplak Elle Dövüş Şampiyonası’nda Ringe Giriyor

Ringe Çıkıyor Türkiye’nin önde gelen karma dövüş sanatları (MMA) dövüşçülerinden Murat Kazgan, Çıplak El Boks Şampiyonası BKFC’de ilk maçına çıkıyor. MMA dünyasının en değerli profesyonel organizasyonlarından biri olan BKFC’de Murat Kazgan’ın ele alacağı dövüş kartı, 28 Ocak Cumartesi günü saat 05:00’te Türkiye’de S Sport Plus’tan canlı yayınlanacak.

Türk savaşçılarının uluslararası düzenlemelerdeki başarıları gün geçtikçe ekleniyor. Türkiye’nin önde gelen MMA dövüşçülerinden “Lord Pitbull” lakaplı Murat Kazgan, dövüşçülerin çıplak elle dövüştüğü BKFC’de ilk maçına çıkıyor. Mesleğinde birçok başarıya imza atan Kazgan, 28 Ocak Cumartesi günü Jordan Weeks ile oynayacağı orta sıklet maçı için ringe çıkmaya hazırlanıyor. Yarışma, Kazgan ve Amerikalı rakibi Weeks’in BKFC’deki ilk çabalarıdır. Bire bir gecenin ana mücadelesinde BKFC Orta Siklet şampiyonluğu için mücadele eden Makedon dövüşçü Slaveski’nin Kübalı Cedeno’ya karşı mücadelesini izleyeceğiz. S Sport Plus’tan Canlı Akış

28 Ocak Cumartesi günü saat 05:00’te gerçekleşecek olan heyecanlı mücadele gecesi sadece S Sport Plus’tan canlı yayınlanacak.

S Sport Plus’ın Lord Pitbull’a özel kampanyası ile S Sport Plus Aylık Paket ilk aya özel sadece 19,99 TL. Aylık paket üyeliklerine “PITBULL” kampanya kodu ile başlayanlar, ilk ay 34,99 TL yerine sadece 19,99 TL ödeyerek hem Murat Kazgan’ın şampiyonluk maçını hem de S Sport Plus’ta yayınlanan tüm içerikleri izleyebilecekler.

 
Kazgan Yoluna BKFC’de Devam Edecek

Geçtiğimiz aylarda BKFC ile çoklu maç sözleşmesi imzalayan Kazgan’ı Türk dövüş sanatlarıseverler, BKFC’de birbirinden değerli rakiplerine karşı izleyebilecek. Kazgan, Welter bölümünde amansız rakiplerle mücadele ederek kemere doğru ilerlemeye çalışacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

kucukcekmeceajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu