Haber

Göynük Mahallesi’nde yol çalışmaları devam ediyor

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Göynük Mahallesi’nde devam eden yol ve tali yol çalışmalarını inceledi. Başkan Topaloğlu, “Kemer’in hemen hemen her noktasında çalışmalarımız kesintisiz devam ediyor” dedi.

Kemer için ilk günkü heyecan ve azimle, yeni projeler üretmek ve hayata geçirmek için çalıştıklarını belirten Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, her geçen gün değişen ve modernleşen Göynük Mahallesi’nde devam eden çalışmaları inceledi.

Göynük Mahallesi 3087 Sokak’ta 60 metrekarelik orta yol çalışmalarının bir an önce bitirilmesinin planlandığını belirten Önder Topaloğlu, çalışmalarını özveriyle sürdüren Kemer Belediyesi çalışanlarına da hayırlı olmasını diledi.

Başkan Topaloğlu burada yaptığı açıklamada, Kemer’de alt ve üst yapı çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini ve Kemer halkına en layık şekilde hizmet vermeye çalıştıklarını ifade etti.

Başkan Topaloğlu, sözlerine şöyle devam etti; “Halkımız için üretmeye ve hizmet etmeye devam ediyoruz. Göynük mahallemizi hak ettiği yere taşıyoruz. Mahallemiz daha modern bir görünüme kavuşuyor. Yol ve yan yol çalışmalarımız hızla devam ediyor. En kısa sürede çalışmalarımızı tamamlayıp halkımızın hizmetine sunacağız. Kemer halkı bize güvenmeye devam etsin.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu