Haber

Döşemealtı güreşçileri kürsüden inmedi

Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve SporKulüp Güreş Takımı katıldığı turnuvalarda aldığı derecelerle başarıdan başarıya koşuyor. Tarihi Kırkpınar Başpehlivanları Ali Gürbüz, Ali İhsan Batmaz ve Ali Altun gibi başarılı sporcuların yer aldığı Döşemealtı Belediyesi’nin takımında yaklaşık 200 sporcu altyapıda ter döküyor.

Hem yağlı güreş hem de salon güreşlerine katılan altyapı güreşçileri, Çet Spor’u daha yukarılara taşımak için çalışıyor. Antalya’da düzenlenen Serbest Güreş Yıldızlar İl Şampiyonası’na katılan Döşemealtı Belediyesi güreşçileri, kategorilerinde 1 birincilik, 1 ikincilik ve 1 üçüncülük elde ederek madalya ile döndüler. Kilosunda Onur Kaya 1., Mehmet Yiğit Çürük 2. ve Fahrettin Efe Taş 3. oldu.

Sporcuları tebrik eden Döşemealtı Belediye Başkanı ve Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Turgay Genç, “Gençlerimizi futbol, ​​voleybol, bisiklet, halter ve güreş başta olmak üzere birçok spor branşında destekliyoruz. Ailelerine, destekçilerine çok teşekkür ediyorum. ve yerel halk” dedi. – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu